Spotk. 1

RADOŚĆ Z ROZPOCZYNAJĄCEJ SIĘ PRZYGODY.

                                                                                                                    22. III. 2014
Z ogromną radością rozpoczęliśmy cykl spotkań w ramach projektu „MALI , WIELCY ARTYŚCI”. Pierwsze spotkanie za nami …pierwsze zabawy za nami … pierwsze wspólnie spędzone godziny …a jeszcze więcej przed nami 🙂
Uczestnicy projektu do 12 wspaniałych małych i wielkich artystów , którzy przez najbliższe miesiące będą rozwijać swoje umiejętności i zdolności w różnych kategoriach .

Nasi artyści to:  KLAUDIA (klapki) , PATRYCJA (plastyka), KUBA (kabanosy), TOMEK (tata), BARTEK (banany), AMELIA (ananas), ANIA ( Anie), JULIA (jagody) , ZUZIA (zabawa), IGOR ( Ibrahimowic), ADAŚ (awantura) JACEK ( jeż) … a te wpisy w nawiasach to tylko dla wtajemniczonych 🙂  Każdy z uczestników otrzymał kubek, na którym jest zapowiedź niektórych naszych wspólnych działań .

Kubek Artysty

Pierwsza zbiórka to spotkanie o charakterze integracyjnym podczas, którego poznawaliśmy się i doskonale bawiliśmy. Myślę, że na długo zapamiętamy zabawę:

  Czekolada
Akcesoria (zabawki): widelec, nóż, talerzyk, szalik , czapka, rękawiczki, kostka do gry, pyszna czekolada.
W zabawie mogą brać udział wszyscy zainteresowani, również ci, którzy dla kawałka czekolady zrobiliby wszystko. Na środku sali kładziemy talerz, na nim nie rozpakowaną czekoladę, a obok sztućce. Obok układamy te części garderoby, którymi dysponujemy w grze. Każdy z uczestników rzuca kostką, a w momencie, gdy wyrzuci szóstkę wstaje ze swego miejsca, ubiera na siebie rzeczy: rękawiczki, czapkę i szalik w których próbuje za pomocą widelca i noża ukroić kawałek. Szczęśliwiec ma niewiele czasu na delektowanie, ponieważ kolejna osoba właśnie wyrzuciła szóstkę. Ma ona prawo konsumować ową słodycz, ale musi założyć te rzeczy, które włożył na siebie przeciwnik. A pozostali uczestnicy z nadzieją w oczach próbują wyrzucić szczęśliwą liczbę. Zabawa trwa do momentu zjedzenia całej czekolady.
Naprawdę trzeba mieć szczęście, żeby w takich „warunkach” zjeść czekoladę. Niektórym udało się to kilkukrotnie.

Podziękowanie dla Magdy za pomysł 🙂

IMG_0453       IMG_0462

Był też czas na naukę, tym razem zagościła królowa nauk – matematyka.                 W tak przyjemnej atmosferze nawet uczenie się sprawia radość .

IMG_0493        IMG_0496

Do zobaczenia za tydzień 🙂

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s